Neden Hasan Torun Baharat!

Firmamız 2003 yılında kurulmuş bir aile şirketi olarak çalışmaktadır.


Şirketimizin ilk amacı olarak toprakta, doğada, dalında yetişen ürünlerimizi tüm insanlara en doğal hali ile ulaştırmak.

Son yıllarda yaygınlaşan, değişen ve dönüşen gıda sektörünü yine yeniden en saf haliyle buluşturmak.

Misyonumuz, insanın özüne, sağlığına, kendisine iyi bakması ve bunun için gerekli olan beslenme şeklinin doğal olmasıdır. Zeytin ağacı misali güçlü, sağlam, dayanıklı bireyler için çıktığımız bu yolda;

Sağlıklı nesiller, sağlıklı bireyler, sağlıklı toplum ve sağlıklı gelecek hayalimiz.


Hemen İletişime Geçin


Herkez için bir ürünümüz var.


Salça


Harika tatları ve lezzetleri ile Salça çeşitlerimiz.


Biber


Lezzetli, sağlıklı acı, tatlı biber çeşididir.


Baharat


Kalitesine güvendiğimiz baharat çeşitleri..

Üretim ve imalata uzun zaman önce başladık...

Yılların verdiği kalite, güven ve lezzet.


Gaziantep, Islahiye’de 2003 yılında başlayan lezzet yolculuğumuz, yöresel ürünlerle zenginleşen kocaman bir serüvene dönüştü. Yılların verdiği tecrübelerle markasını kalıcı bir değere dönüştüren Hasan Torun, baharat ve yöresel lezzetleri daha geniş kitlelerle buluşturmak adına 7 gün 24 saat boyunca açık olan hasantorun.com sitesi üzerinden ulaşacağınız iletişim bilgilerinden sipariş verebilirsiniz..

Bu toprakların en doğal ürünleriyle hayat bulan zengin ürün yelpazemizle sofralarınıza yıllardır lezzeti kaliteyi ve sağlığı sunmaktayız. Gaziantep yöresine ait olan yüzlerce yöresel ürün çeşidini alabileceğiniz web sitemizde sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. En büyük amacımız sağlıklı beslenmenize katkıda bulunup özlediğiniz o özel aromalara ve katkısız içerikli ürünleri sizlere uklaştırabilmek. En büyük motivasyonumuz ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Doğal ve katkısız sağlıklı salçaları, taptaze baharatları ve daha nice yöresel ürünü kapınıza kadar ulaştıran dinamik ekibimizle her zaman yanınızdayız. Hasan Torun’un eşsiz tatlarıyla tanışmanız için online siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

parallax background

Sevdiklerinizin sağlığına dikkat edin!

Sağlıklı ve doğal ürünlerimiz sizde deneyin

Hemen İletişime Geçin

Doğadaki doğal üretimle elde ettiğimiz tüm ürünleri geleneksel yöntemlerle üretmekteyiz.